- ISE - http://www.ise.com.pl -

Prezes Zarządu ISE, dr Andrzej Sikora, będzie uczestnikiem “XX Forum Gospodarczego” w dniach 4-5 marca 2013 r.

Posted By sergei On February 27, 2013 @ 10:17 am In Aktualności,Featured(info na dole) | No Comments

Hotel Filmar ul. Grudziądzka 45, Toruń

Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością zapraszamy do udziału w XX jubileuszowej edycji Forum Gospodarczego, które odbędzie się 4 – 5 marca 2013 roku w Toruniu.

Tematyka naszego Forum, jednego z największych kongresów ekonomiczno-gospodarczych w Polsce, obejmuje analizę najważniejszych wyzwań stojących przed polską, europejską i światową gospodarką w kontekście kryzysu ekonomicznego oraz procesów integracji i globalizacji.

Myślą przewodnią XX Forum Gospodarczego będzie jak poprzednio dyskusja na temat „Transgranicznych więzi systemowych” a bohaterem będzie pieniądz w aspekcie gospodarczym, społecznym, politycznym i humanistycznym. Rozmowy i dyskusje dotyczyć będą ukształtowania nowego ładu instytucjonalnego, z tendencją do współpracy, a nie konfrontacji.
Wśród licznych zagadnień, które będą przedmiotem dyskusji wspomnieć należy o bezpieczeństwie energetycznym Europy  Środkowej i Wschodniej, problemie innowacyjności polskiej gospodarki czy tez finansowaniu inwestycji. Wzorem poprzednich edycji spotkania, nie zabraknie w programie tematyki społecznej.

Jesteśmy głęboko przekonani, iż udział w obradach XX Forum Gospodarczego będzie interesującym doświadczeniem. Mamy nadzieję, że data konferencji zostanie zapisana w Państwa kalendarzach i dane nam będzie się spotkać w Toruniu.

Raz jeszcze serdecznie zapraszamy.

Szanowni Państwo,
Zwracamy się z uprzejmą prośbą aby wszyscy uczestnicy XX Forum Gospodarczego zabrali ze sobą wizytówki w celu zamieszczenia ich w identyfikatorach.

Program XX Forum Gospodarczego. [1]

Karta zgłoszeniowa na XX Forum Gospodarcze. [2]

Application Card to the 20th Economic Forum (english version) [3]

Application Card to the 20th Economic Forum (russian version) [4]

http://www.forumgospodarcze.pl [5]

 

 


Article printed from ISE: http://www.ise.com.pl

URL to article: http://www.ise.com.pl/aktualnosci/prezes-zarzadu-ise-dr-andrzej-sikora-bedzie-uczestnikiem-%e2%80%9cxx-forum-gospodarczego%e2%80%9d-w-dniach-4-5-marca-2013-r

URLs in this post:

[1] Program XX Forum Gospodarczego.: http://www.forumgospodarcze.pl/kz2013/program.pdf

[2] Karta zgłoszeniowa na XX Forum Gospodarcze.: http://www.forumgospodarcze.pl/kz2013/KZ_platna_znoc.pdf

[3] Application Card to the 20th Economic Forum (english version): http://www.forumgospodarcze.pl/kz2013/KZ_platna_znoc_ENG.pdf

[4] Application Card to the 20th Economic Forum (russian version): http://www.forumgospodarcze.pl/kz2013/KZ_platna_znoc_RUS.pdf

[5] http://www.forumgospodarcze.pl: http://www.forumgospodarcze.pl

Copyright 2010 ISE. All rights reserved.