Zasady przedruków – copyright

Artykuły i informacje dostąpne na stronie www.ise.com.pl jak i każdy z jej elementów podlegają ochronie przewidzianej przez polskie oraz międzynarodowe prawo autorskie.
Wszystkie informacje, artykuły, prezentacje, teksty zamieszczone na stronie www.ise.com.pl mogą być publikowane w innych mediach według zasad określonych przez Instytut Studiów Energetycznych Spółka z o.o.
Jednocześnie, pragniemy przpomnieć, że korzystanie z materiałów tekstowych, graficznych, zdjęć, oraz innych elementów zawartych w na stronie Instytutu  nie oznacza nabycia przez użytkowników jakichkolwiek praw do utworów oraz danych w nim zawartych.

Wymogi Instytut Studiów Energetycznych Spółka z o.o.
Wymogiem Instytutu Studiów Energetycznych Spółka z o.o. oraz autorów artykułów jest podanie nazwiska. Przykładowo Andrzej Sikora bądz Mariusz Kaczmarek w zależności od cytowanego autora. Informacje
o autorze zawarte są w zakładce „Nasz zespół

Dla wszystkich przedruków internetowych wymagane jest dołączenie aktywnego adresu internetowego odnoszącego bezpośrednio do strony  Instytutu Studiów Energetycznych Spółka z o.o.  www.ise.com.pl. Dodatkowo, jeśli jest to możliwe, wymagane jest dołączenie zdjęcia autora bądz logo Instytutu Studiów Energetycznych Spółka z o.o.
Instytutu Studiów Energetycznych Spółka z o.o. zezwala na kopiowanie, rozpowszechnianie, odtwarzanie
i wykonywanie utworów wszystkich artykułów, informacji, materiałów graficznych, zdjęć itp. dostępnych na stronie internetowej  Instytutu Studiów Energetycznych Spółka z o.o. według wyżej zamieszczonych zasad.

W celu uzyskania dokładniejszych informacji bądz specjalnych zgód na przedruk itp. prosimy o kontakt
z Instytutem Studiów Energetycznych Spółka z o.o. bądź z autorem.

Zdjecia, kótre można wykorzystywać w publikacjach:

Logo Instytutu Studiów Energetycznych – pobierz

Andrzej Sikora – pobierz
Marcin Krupa – pobierz
Przemysław Grabowski – pobierz
Bartosz Szmoniewski – pobierz
Mariusz Kaczmarek – pobierz