Prezes Zarządu ISE, dr Andrzej Sikora, będzie uczestnikiem “XX Forum Gospodarczego” w dniach 4-5 marca 2013 r.

Hotel Filmar ul. Grudziądzka 45, Toruń

Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością zapraszamy do udziału w XX jubileuszowej edycji Forum Gospodarczego, które odbędzie się 4 – 5 marca 2013 roku w Toruniu.

Tematyka naszego Forum, jednego z największych kongresów ekonomiczno-gospodarczych w Polsce, obejmuje analizę najważniejszych wyzwań stojących przed polską, europejską i światową gospodarką w kontekście kryzysu ekonomicznego oraz procesów integracji i globalizacji.

Myślą przewodnią XX Forum Gospodarczego będzie jak poprzednio dyskusja na temat „Transgranicznych więzi systemowych” a bohaterem będzie pieniądz w aspekcie gospodarczym, społecznym, politycznym i humanistycznym. Rozmowy i dyskusje dotyczyć będą ukształtowania nowego ładu instytucjonalnego, z tendencją do współpracy, a nie konfrontacji.
Wśród licznych zagadnień, które będą przedmiotem dyskusji wspomnieć należy o bezpieczeństwie energetycznym Europy  Środkowej i Wschodniej, problemie innowacyjności polskiej gospodarki czy tez finansowaniu inwestycji. Wzorem poprzednich edycji spotkania, nie zabraknie w programie tematyki społecznej.

Jesteśmy głęboko przekonani, iż udział w obradach XX Forum Gospodarczego będzie interesującym doświadczeniem. Mamy nadzieję, że data konferencji zostanie zapisana w Państwa kalendarzach i dane nam będzie się spotkać w Toruniu.

Raz jeszcze serdecznie zapraszamy.

Szanowni Państwo,
Zwracamy się z uprzejmą prośbą aby wszyscy uczestnicy XX Forum Gospodarczego zabrali ze sobą wizytówki w celu zamieszczenia ich w identyfikatorach.

Program XX Forum Gospodarczego.

Karta zgłoszeniowa na XX Forum Gospodarcze.

Application Card to the 20th Economic Forum (english version)

Application Card to the 20th Economic Forum (russian version)

http://www.forumgospodarcze.pl

 

 

 

Zostaw komentarz