4 kwietnia 2019 r. w Warszawie odbędzie się VI Międzynarodowa Konferencja “LPG – Wyjątkowa Energia”

W dniu 4 kwietnia 2019 roku Polska Organizacja Gazu Płynnego ponownie będzie miała przyjemność gościć w Warszawie przedstawicieli branży LPG z całego świata – organizuje VI Międzynarodową Konferencję „LPG – Wyjątkowa Energia”, jako kontynuację poprzednich pięciu spotkań.

Założeniem VI Międzynarodowej Konferencji „LPG – Wyjątkowa Energia”, podobnie jak jej poprzednich edycji, jest stworzenie platformy dialogu między uczestnikami – wymiany wiedzy i doświadczeń oraz zapoznanie się zarówno z polskim rynkiem gazu płynnego, jak i jego zagranicznymi odpowiednikami. Podczas konferencji zostaną omówione aktualne problemy związane z działalnością na rynku LPG, ze szczególnym uwzględnieniem zmian prawnych mających ogromny wpływ na funkcjonowanie branży. Organizatorzy konferencji położą również nacisk na aspekt ekologiczny gazu LPG, a to ze względu na szereg programów krajowych implementowanych w ostatnim czasie do prawodawstwa polskiego – m.in. program Czyste Powietrze.

Tradycyjnie zaprezentowany będzie również Raport Roczny Polskiej Organizacji Gazu Płynnego za rok poprzedni.

Dodatkowym atutem organizowanej Konferencji jest samo miejsce spotkania. Hotel Bristol jest centrum życia kulturalnego Warszawy, posiada zachwycającą lokalizacją – przy samym Trakcie Królewskim, kilka kroków od Nowego Światu – najmodniejszej ulicy w Polsce.

Zgodnie z życzeniem uczestników poprzedniej edycji Konferencji WE wieczorne spotkanie odbędzie się w Teatrze „Sabat”. Gwarantujemy ciekawy wieczór w wyjątkowym miejscu.

Szczegółowe informacje o programie oraz uczestnikach konferencji znajdziecie Państwo na stronie www.pogp2019.pl

pogp2019

 

Zostaw komentarz